top of page

MAZOWIECKIE

dobre dworzno.jpg
17

DWÓRZNO

DANE TELEADRESOWE

Winnica Dwórzno,

ul. Spokojna 47,

96-320 Dwórzno 
Siedziba firmy: ul. Komorowska 13, 05-806 Pęcice Małe
Telefon: 605 302 031, 609 509 333
e-mail: kontakt@dworzno.pl
facebook: Winnica Dwórzno
instagram: @winnica_dworzno
www.dworzno.pl

REGION

Mazowieckie

WIELKOŚĆ WINNICY

6 ha

WIELKOŚĆ PRODUKCJI 

50 tys. butelek

SZCZEPY

Solaris, Regent, Johanniter, Hibernal, Rondo, Leon Millot, Marechal Foch, Seyval Blanc, Aurora, Frontenac, Adalmiina, Heridan, Swenson Red

ENOTURYSTYKA

Zorganizowany program zwiedzania z przewodnikiem dostępny w formie vouchera na stronie www oraz w sklepach takich jak WyjątkowyPrezent.pl, itd. Organizacja eventów, warsztatów i pokazów w winnicy i dojazdowo. Organizujemy również otwarte pikniki i imprezy masowe oraz koncerty w winnicy.

WŁAŚCICIELE

Wiktor i Oskar Gowin

O SOBIE

Winnica Dwórzno, przez wielu nazywana „mazowiecką Toskanią”, to największa winnica na Mazowszu i jedna z większych w kraju.

W Winnicy Dwórzno produkujemy wina gronowe oraz owocowe, korzystając z tradycyjnych metod winiarskich. Przykładamy szczególną wagę, aby nie zatracić tego, co oferuje nam natura. Dlatego wina produkowane są w pełni naturalnymi sposobami, przy użyciu nowoczesnej i sprawdzonej technologii.

Wieś Dwórzno, położona zaledwie 40 km od Warszawy, jest miejscem czystym ekologicznie. Otulona lasami i granicząca z jeziorem miejscowość to wododział naturalnie oczyszczający się od tysiącleci. Dzięki tym wspaniałym warunkom i odpowiedniej glebie Winnica Dwórzno może pochwalić się produkcją doskonałej jakości wina, jednocześnie stanowiąc piękny kierunek enoturystyczny.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Winnicy Dwórzno oraz spróbowania produkowanych przez nas trunków. Wierzymy, że uda nam się udowodnić światu, że polskie wino może zachwycić nawet najbardziej wymagających smakoszy i sommelierów.

Oferujemy również indywidualne zwiedzanie Winnicy Dwórzno połączone z degustacją oraz wycieczki i imprezy dla firm.

bottom of page